Herkes Yalancı mı?

Sevgili Aşk Dostu,

3 yıldır beraber oldum sevdiğim dediğim erkek arkadaşım. Beni en yakın arkadaşımla aladattığını öğrendim.
Öğrenme şeklimde benim iş yerimden başka bir arkadaşım tesadüf eseri avm de gezerken sevgilimle birlikte en arkadaşımı el ele görüyor.Fakat onlar arkadaşımı görmediğinden rahatça yürümeye devam ediyorlar. Arkadaşım ise arkalarından fotoğraflarını çekip bana gösterdi. Yıkıldım….. Günlerdir ne yapacağımı bilmez bir şekilde dolaşıyorum.Ağlamaktan göz pınarlarım kurudu.

Ne yapacağımı,nasıl davranacağımı bilmiyorum… Henüz onlar benim farkettiğimi bilmiyor.
Aşk Dostu,arkadaşlık,sevgi bu kadar kahpe ve kaypak mı?

Bana bir yol göster Aşk Dostu… İntikam ateşi ile yanıyorum..

Rumuz: İntikam

Sevgili Dostum,

Öncelikle geçmiş olsun.. İhanetin en ağır versiyonuyla tanıştığın için üzgünüm.
Bence öncelikle sakin olmalısın. Ve işe kız arkadaşından başlamalısın. İntikam duygunu anlıyorum ancak desteklemiyorum. Olan olmuş.
İçindekileri tüm çıplaklığıyla anlatmanı tavsiye ediyorum. Ve tabii ki karşı taraf ne derse desin asla affetmemeni ve o arkadaşlığı orada bitirmeni..
Erkek arkadaşın olacak “adam”a gelecek olursak.. Bugün seni aldatan tabii ki o kızı da aldatacak ve harcayacaktır. En güzel intikam onları senden mahrum bırakmak olacaktır. Sonuçta taraflardan biri arkadaşını biri de sevgilisini kaybetmiş olacak. Asil bir şekilde gidip aptal olmadığını onlara etkili bir konuşma yaparak göstermelisin. Her ikisinin de hafızasında bırak senin kaliten kalsın.. Onlara kalan ise sadece ahlaksızlık olacaktır..
Hayat devam ediyor. Pire için yorgan yakıp hayata küsme. Her erkek aynı değil. Ayağa kalk toparlan en güzel halinle onlarla yüzleş.
Hadi kolay gelsin..

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz