Yıllar geçse de duyguyu sizden almıyor…

Sevgili Aşk Dostu,

Fatoş hanım , yıllar oldu evleneli ama  ilk aşkımı hala unutamadım.  Ben 6 ay önce yolda yürür iken inanamadığım bir şekilde ona rast geldim. Birbirimizi gördüğümüz vakit resmen filmlerde ki gibi abartısız göz göze bakakaldık. Hayat ne garip ki , yıllar geçse de duyguyu sizden almıyor. Yanlış anlamayın aldatmak değil mevzumuz onun evliliği olmuş iki çocuğu var ama ayrılmış. Bana diyor ki kaderimiz bir olmak görüşüyoruz arada. Kafam o kadar karışık ki; yanlış anlaşılmak istemiyorum. Bende yaklaşık 8 yıldır eşimle ev arkadaşı gibi yaşıyorum. Benimde bir kızım var. Hep onun için diye diye 13 yıl bitti. Ve kendime soruyorum mutlu olmak senin hakkın değil mi ? Ne yapmalıyım cevabınızı merakla bekliyorum.

Rumuz : Unutamayan

Sevgili Dostum,

Şimdi aklımda ki deli soru ile soruyorum. Yıllar önce ne mani idi ki, birbirinizin değil başkalarının oldunuz. Yada olduğunuzu sandınız ? .
Size tavsiyem şudur ki; aynı evde iki yabancı gibi olup araya kilometreler sokmuşsanız sevgide bitmiş ise biran evvel o hapishaneden kurtulmanız.. Çünkü bu kendinize yaptığınız en büyük KÖTÜLÜK .. . Siz her şeyden önce bir kadın sonra annesiniz. Kimse için değil kendiniz için boşa giden zamanı daha fazla gecikmeden telafi etmelisiniz. Yaşınızı bilmiyorum ama şunu biliyorum ömür garip ama hız oranı yüksek bir sürat teknesi. Belli bir yaştan sonra tutmanız pek mümkün olmuyor.  İşin özü bazı sevgiler yıllar geçse de zaman da tükense de BİTMEZ. Evet kader var” Ve kesinlikle vakti geldiğinde ağlarını örüp önünüze getiriyor. Lakin zaten bitmiş bir evliliğiniz ev arkadaşı olarak gördüğünüz sadece yasal olarak ilerlediğiniz bir eş durumu var. Kendinizi şu girdaba sokmayın. İki kişi arasında ben nasıl biri oldum psikolojisini yaşamayın.. Eğer bu size mutlu olma fırsatı ise. Tesadüf değil tevafuk ise”
Bunu kendi adınıza her ne kadar radikal bir karar gibi görünse de. Resmiyetteki durumunuza. Bir çizgi çekip” yolunuza mutlu olacağınız şekilde devam etmelisiniz… Gerçek şu hiçbirimizin yarınının garantisi yok.
Çok aşk ile , az kıyasla , fazlaca mutlulukla mükafatlanmanız dileği ile…

Sevgiler

- Reklam -

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz