Sevgiyi Arayan!

Sevgili Aşk Dostu,

Nereden başlasam bilemiyorum anlatmaya…

Evlenmiş boşanmış bir kadınım. Boşanalı 1 yıl oldu ve lise yıllarımdaki ilk sevgilim beni sosyal medyadan buldu. Tekrar konuşmaya başladık. Aslında yıllardır bir şekilde beni takip ediyormuş. Uzunca bir konuşmadan sonra bir araya geldik ve oda evli ve bir çocuğu var. Tabi ki aramızda yarım kalan aşk yeniden alevlendi ve daha sık görüşmeye başladık.

Bu görüşmeler içinde eşi telefonundaki bizim mesajlarımızı okumuş. Aslında onun bana aşık olduğunu hep biliyormuş. Ama tabi görünce mesajları bana kadar ulaştı ve kocamın peşini bırak diye bana tehditler savurmaya başladı. Bende kendisine artık bir tercih yapmasını söyledim çünkü bu şekilde hepimiz çok yıpranacağız. Bu olaylar olurken bana beni sevdiğini söylerken benim için her şeyi yapacağını söylediği sırada eşi 2. çocuğa hamile kaldı.

Ben bunu duyduğumda yıkıldım tabi ki hani sevmiyordun hani boşanacaktın? Diye kendisine haykırdım ve bana ettiği teklifi duyunca şok oldum,üçümüz olalım dedi…. Tabi ki bu teklifine hayır dedim.

Aşk Dostu kendisini terkettim ama anlamıyor hala peşimde geziyor. Ben kendisi ile savaşmaktan yıldım ve şöyle düşünür oldum,beni belkide sadece bu adam bu kadar seviyordur diye düşünmeye başladım. Oluruna bıraktım her şeyi..

Lütfen yardım edin ne yapmalıyım ben şimdi?

Rumuz: Sevgiyi Arayan
Sevgili Dostum,

Yarım kalan aşklar bizi her zaman yorar. Yıllar geçse bile aradan bir mesajla bir aloyla yine en başa dönüveririz. Zamane aşklarını gördükçe geçmişteki saf duygularımızı arayıp dururuz. Ve bir şeyi unuturuz. Ne biz o geçmişteki saf kadınız artık. Ne de o adamlar eskisi kadar dürüst. Yinede geçmişten haber almak bir merhabayla umut dolmak o kalbi attırmak bize tatlı gelir başlarda. Ancak bunları yaşarken “an”dan da kopmamak gerekir. Karşındaki adam evli ve çocuğu var. Üstelik şuan eşi 2. çocuğu bekliyor. Hamile bir kadına acı çektirmek son derece ahlak dışı bir hareket olur. Aşktan kimse ölmedi güzel kardeşim merak etme sen de ölmezsin seni seven de…
Sana boşanacağını söylerken eşinin hamile kalması zaten sana evrenin,kaderin,adamın sağlam bir cevabı olmuş aslında. Umarım en kısa zamanda başka bir adamda mutluluğu bulursun. Beyfendiden kaçmak istemediğin için sana ulaşmasına izin verdiğini düşünüyorum. Bazen kadınlar istemiyorum derken aslında alttan alttan beni bırakma, peşimden koşmaya beni kandırmaya devam et derler. Sende şuan aynen bunu yapıyorsun.
Evliye gönül verme eve gider unutur.. Umarım bir sonraki mektubunda bize satırlarca başka birinde mutluluğu nasıl bulduğunu anlatırsın. Sevgiler..

- Reklam -

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz