Benim Olsa Ne Olurdu…

Sevgili Aşk Dostu,

Ben 24 yaşındaydım onu tanıdığımda şimdi ise 36 yaşındayım… En güzel yıllarımı ona adadım. Evli ve çocuğu yok.
Tam 12 yıldır boşanıp benim ile bir hayat kurmasını bekliyorum. Fakat anlaşılmaz bir şekilde boşanmıyor. Karısı ilişkimizi öğrendi,tabi ki inkar etti ve bir şekilde barışıp yollarına devam ettiler.

Onu çok seviyorum Aşk Dostu bu kadar yıl beklemişken ondan da ayrılmak istemiyorum. Onun ile bir hayat kurmak istiyorum. Neredeyse her gün beraberiz. Ama neden boşanmadığını anlayamıyorum. Soruyorum cevap yok…

Benim olması için ne yapmam lazım. Bana yardım et Lütfen…

Rumuz: Benim olsun

Sevgili Dostum,

Keşke bu mektubu ilişkinin 12. Yılında değil de 1. Yılında senden almış olsaydım. Sevgili arkadaşım. Aslında bir kadının en güzel yaşını ve zamanını bu adam için harcamışsın. Ayrılmak istemeyişinin sebebini de buna bağlıyorum.
Peki 12 yıl nasıl dayandın. Kim bilir ne acılar çektin kaç gece ağladın?
O ise hiçbir şey yapmadı.. Yakalandı.. İnkar etti..
Peki sen ne yapacaksın? Unutma ona verecek bir 12 yılın daha yok. Hayat çok kısa. Yeteri kadar kahrını çekip zaman tanımışsın. Ama artık o evliliğin de üstündeki kara bulut olmaktan vazgeçmelisin. Bak bitmiyor işte.
Bunu artık kendine yapma güzel dostum. 12 koca yılını verdiğin o adamı terk etmelisin. Onu unutup çok geç olmadan hayatına devam etmelisin. Ve hatta bir yuva kurup annelik duygusunu tatmalısın..
Şimdi kendine gelmeni ve bu güzel hayata göz yaşlarını silerek devam etmeni istiyorum.. Kalbin yeniden atacak bunu sakın unutma.

Sevgiler.

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz