Aldatıldım

Sevgili Aşk Dostu,

Ben 33 yaşında 5 yıllık evliyim. Hikayemiz çok güzel başladı,birbirimizi severek evlendik. Sorunsuz ve mutlu bir çiftiz. Oturduğumuz binaya 2 yıl önce bir çift taşındı. Çok samimi olduk. Ya onlar bizde yada biz onlarda hep beraber güzel vakit geçiriyorduk.

Karımın diğer adama olan cilveli bakışlarını yakaladım. Başta konduramadım kendisine ama içime bir kurt düştü tabi ki. Kendimce onları izlemeye başladım ve izledikçe sanki daha çok bakışmalar yakalıyordum. Devamlı karım ona bakarak konuşuyor ve gözlerinin içi gülüyordu. Bu şüphe ile daha fazla yaşayamayacaktım.

Ve bende…

Kendi telefon numaramı komşumuzun adı ile kaydettim ve karım o beyefendiye mesaj attığını sanarak bana mesaj gönderdi. Karımı çok seviyorum.

Ne yapacağımı,ne edeceğimi bilmiyorum.

Lütfen yardımcı olun ,nasıl çıkabilirim bu durumdan.

Rumuz: Aldatıldım

Sevgili Dostum,

Öncelikle geçmiş olsun. Açıkçası satırları okurken üzüldüm.Hemen karar vermemeni önerip sakin kalmanı rica ediyorum. Ve her şeyden önce karşımızdakini bir şeyle suçlayacaksak kesinlikle emin olmamız gerekiyor. ilişkileri ne boyutta olursa olsun bir erkeğin hazmedemeyeceği bir durum içindesin. Ve bence bu evliliği bu şartlar altında sürdüremezsin. Eşinle bu durumu konuşup yüzleşmeye hazır mısın? İlk önce bunu kendine sormalısın. Yoksa sineye çekip evliliğine devam mi edeceksin? Hiç bir şey olmamış gibi bu evlilik yürümez güzel kardeşim. Paranoyaların artacak,eşin sana doğruyu bile söylese her hareketi her cümlesi sana yalan gelecek. Ufak sorunlar kartopu misali problemler yaratacak. Sıkıntıları tabir-i caizse halının altına atarak atlatamayız. Bir an önce cesaretini ve gereken delilleri toplayıp eşini karşına alıp konuşmalısın. Ondan sonrasına senin gururun mantığın ve kalbin karar verecek.

Bana sorarsan kurtarmak için uğraşma. Eğer eşinden bu konuyla alakalı bir itiraf gelirse ve aralarında bir durum varsa yoluna bakmalısın. Erkekler genelde mantığıyla kadınlarda yüreğiyle hareket eder. Ve sen başka biri için atan bir kalp karışında üzgünüm ki duramazsın.

Sevgiler
- Reklam -

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz