Zamanla Tüm Yaralar Kapanır….

Sevgili Aşk Dostu,

Ben 40 yaşında bir erkeğim, 5 yıldır güzel bir beraberliğimiz vardı ama bitti…

İnsan kendisini delice seven birine , tüm yaşamını ona bağlamış ,mutluluğu ancak sadece onun yanında hisseden birine ayrılacağını nasıl söyler?

Senin acınla acı çeken , mutluluğunla mutlu olan , güldüğün zaman dünyası değişen , sevişirken mutluluktan titreyen birine artık onu istemediğini nasıl söylerim Aşk Dostu…

Onu karşıma alıp dürüstçe mi ? Yoksa birdenbire mi ? Ya da herkesin yaptığı gibi kendimden soğutmaya çalışarak mı?

Bundan 6 ay önce söylemeye çalıştım aslında. Bilirsiniz biz birbirimize uygun değiliz , sevmek her şeyi çözmüyor türünden saçmalar… Aldığım cevap şu dünyada kim birbirine uygun ki ? Biz her şeyin üstesinden geliriz beraberce , ben hep senin yanındayım asla senin elini bırakmam gibi sözler oldu sonra bana sımsıkı sarılınca bende haklısın dedim.

Bundan 1 yıl önce bana sen hayatımda olmazsan ölürüm demişti. Aklımdan türlü türlü şeyler geçiyor. Korkuyorum söylemeye ama sevgim gerçekten bitti. Bir hal çare arıyorum. İki insanın duyguları artık birbirini karşılamadığı zaman ne yapmalı ?

Yardım et, Aşk Dostu ben ne demeliyim?

Rumuz : Ahmet K.

Merhaba Sevgili Dostum,

5 yıllık 10 yıllık 20 yıllık ilişkiler aşklar biter.. Önemli olan karşındaki insanı yıllar sonra güzel hatırlamak. En derinlere ittiği asla hatırlamak istemeyeceği bir aşk hikayesi olmak istemezsin sende. O yüzden sakın sakın kendinden soğutma yöntemine başvurma. Karşındakinin seni seven bir kadın olduğunu unutma. Onurunu gururunu kıracak bir hata yapma..

Her zaman ki gibi seni dürüst olmaya ve bunu bir an önce yapmaya davet ediyorum. Hem kendin için hem karşı taraf için unutma ki zaman akıp gidiyor. Zamanla tüm yaralar kapanır..

“Sensiz ölürüm ” demiştir doğrudur.. Ama aşktan hasretten kimse ölmemiş merak etme.

Hadi sana bol şans.

Yeni hayatında mutluluklar ve bitmeyecek aşklar senin olsun…

Sevgiyle Kalın

Aşk Dostu
Bize : [email protected] ‘dan ulaşabilirsiniz…

- Reklam -

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz