Ruh Eşi

Sevgili Aşk Dostu,

Ben 35 yaşında genç bir iş kadınıyım. Hafta sonu arkadaşlarımla kahvaltıya gittim. Dünyada artık iyi erkekler kalmadığını düşünüyordum ki tam karşı masamda işitme engelli bir güzeller güzeli bir kız ve yanında engeli olmayan sevgilisi vardı. Birbirlerine aşk dolu bakıyorlardı. Çocuk da işaret dilini öğrenmiş konuşup gülüşüyorlardı.Birbirlerine sımsıkı sarılıyorlardı. Yanlarına gidip onlar ile konuşmak istedim fakat cesaret edemedim.

Yani Aşk dostu sana yazmak istedim çünkü ben bu gördüğüm manzaradan sonra hala iyi ve sevgi dolu insanlar olduğunu gördüm ve sanırım ruh eşimi aramaya devam etmeliyim. Bir yerlerde oda beni bekliyor dur umarım.

Rumuz: Ruh Eşi.

Sevgili Dostum,

Tabii ki iyi insanlar var. Yüreği engel tanımayan bir adam göstermiş sana kader. Öncelikle bunu bir işaret olarak görmelisin. Umudunu kaybetmene ne sebep oldu bilemem ama umut olmadan yaşanmayacağını iyi bilirim. Bir yerlerde ruh eşin seni bekliyor. Biraz şansı olan erken yaşta bulur. Kimisi de iyice olgunlaşır aşktan ve hayattan gerekli dersi alır olgunlaşır öyle bulur. Bulunca bu zamana kadar neredeydin der ama kıymetini daha iyi bilir aslında. Sakın umudunu kaybetme nerede olursan ol yaşın kaç olursa olsun saçına aklar bile düşse umutsuzluğa kapılma. Hayatın ne zaman seni ödüllendireceğini bilemezsin. Umarım en kısa zamanda hak ettiğin aşkı bulur ve umut denizine yelken açarsın. Her şey güzel olacak. Belki bugün değil ama bir gün..

Sevgiler

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz