Kadınların Seks Hakkında En Büyük Endişeleri!

Kaygıyı Nasıl Kolaylaştıracak….

Seks,stres azaltmanın en etkili(ve zevkli)biçimi olabilir. Ancak kadınlar için de önemli bir güvensizlik kaynağı olabilir. Peformans kaygısı sadece erkeklerle sınırlı değildir.

-Cinsel ilişkide orgazm olamamak

Doruğa ulaşamamak tartışmasız en evrensel kadın sorunudur. Çoğu kadın partnerinin daha iyi hissetmesini sağlamak için mış… gibi yapıyor… Aslında hiç sevk almıyor. Bu da kadınların tedirgin olmasına sebep oluyor. Ancak tatmin edici bir cinsel yaşamdan zevk alamayacağınız anlamına gelmez.Orgazma ulaşmanın diğer yollarını deneyin ve size zevk vermek için bir dizi yolu denemek isteyen bir partneriniz olduğundan emin olun..

Sürekli orgazm olan kadınlardansanız eğer tebrikler!

-Çıplak iyi görünmüyorum

Kadınların çoğu seks esnasında vücutlarının nasıl göründüğünü düşünüyor. Bu nedenle de kadınlar vücudunu göstermekten çekiniyor.

-İsteklerini saklıyor

Kadınlar erkeklere göre daha duygusal ve hassastır. Bu sebeple kadınlar partnerinin yanlış anlamasından korktuğu için isteklerini söylemeyip,ana mahkum olmayı tercih ediyor.

-Seks isteğim düşük

Eğer arzu eksikliğinden muzdaripseniz,yapılan araştırmalarda çoğu kadında isteksizlik gözlemlenmiştir.Bilmeniz gerek şey ise bu sizin hatanız değildir. Uyku eksikliği,depresyon,stres,antideprasan kullanımı…. sonucunda olabilir. Neyin sizi engellediğini bulamıyorsanız eğer Jinekoloğunuzla iletişime geçin. İyi haber ise düşük libidoyu arttırmanın bir çok yöntemi vardır.

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz