Red Galia : Orgazm neden Candır?

Orgazm neden Candır?

Her yazdığım bölümün sonuna eklediğim “orgazm candır” aslında bir imza ya da slogan değildir. Aslında slogan olsa, dillere düşse herkes ağız dolusu söyleyebilse daha da muhteşem olur ya neyse…Gelelim bu can olma konusuna…Nedir can? Can, bizim yaşamamızı sağlayan, öldüğümüzde bedenden ayrıldığına inanılan şeydir! Candy Crush oyunundaki gibi bilmem kaç dakikada yerine gelen, dilediğinizde arkadaşlarınızdan isteyebileceğiniz bir şey değil. Halis muhlis enerjiniz, varlığınız, mantığınız e varsa aklınızın da bu can. Yemek yedikçe coşan, aç kaldıkça sapıtan genetik akıllı bir yazılım. Neye inanıyorsanız inanın tek bir gerçek var o da canın tek olduğu…

Orgazmın can olduğu kısma gelecek olursak şöyle; ABD’de mastürbasyon yapan 1866 kadınla yapılan ankette sorulan “Neden yapıyorsunuz” sorusuna %36 “Daha rahat uyumak için” cevabını vermiş. Yani birincisi orgazm kadını rahatlattığı için daha iyi uyumasını sağlıyor. Daha iyi uyuyan beden daha pozitif ve daha az gergin oluyor. Dolayısı ile etrafımızda gördüğümüz ve sıkça karşılaştığımız gergin, sinirli, ota boka atar yapan kadın sayısı azalıyor. Bilhassa öldürmek istediğiniz o cadı diye tabir ettiğiniz kadın yöneticilerinin hiç biri kalmıyor.

Orgazm aynı zamanda kalp rahatsızlıklarını ve inme inme risklerini azaltıyor. Siniri alınmış biftek kıvamında olan kadınların kalp sağlıkları daha başka oluyor! E daha kaliteli yaşamak istemez misiniz? Ne duruyorsunuz?

Düzenli cinsel hayat ya da orgazm kadın vücudundaki İmmunoglobulin A antijen seviyesini yükseltir, bu antijen soğuk algınlığı ve grip durumlarında vücudun ilk savunmasını sağlar. Vücudu ele geçiren bakteriyi kilitler ve sonra bağışıklık sistemine bir işaret atar, sonrası imha aşaması tabi. Hasta olmazsınız demiyorum yine olursunuz ama o kadar salya sümük değil…
Ama yeterli orgazm yoksa, hatta hiç orgazm yoksa beliniz her sene grip zamanı bükülür  sevimli burunlar patatese döner.

Düzenli orgazm kadının özgüvenini arttırdığı gibi, başarılarını da tetikler. Daha sakin olduğundan daha sağlıklı kararlar almasını sağlar. Olaylara daha mantıklı yaklaşmasına vesile olur, dolayısı ile erkeklerin “trip atıyor” diye yaftaladığı kadınlardan eser kalmaz. Ve bonus olarak özgüveniniz arttığı için sanal dünyadan kopar, yelkeninizi gerçek dünyaya sürersiniz. Anlayacağınız tüm bu tükenmişlik, tüm bu depresyon havaları gerginlikten oluyor kızlar….
İyi düşünün!

Zevkle birlikte salgılanan oksitosine hormonu ciddi anlamda ağrı kesici bir hormondur. Aslında “başım ağırıyor” diye cinsel ilişkiyi istemeyen kadın erkeğin beceriksizliğini yüzüne vurmuş oluyor, oluyor da anlayan var mı? Elbette yok…Eğer bu kadın gerçekten orgazmı yaşasa böyle bir bahaneye ihtiyaç bile duymayacak. (Beyler lütfen kendinizi sorgulayın)

ABD’de yapılan bir çalışmada 50’li ve 60’lı yaşlarında sağlıklı bir cinsel hayatı olan kadınların diğerlerine nazaran daha uzun yaşadıkları tespit edilmiştir. Yapılan çalışmada 50 yaşındaki gönüllüler arasında haftada en az 1 kez cinsel hazzı yaşayanların sağlıklarının mükemmel olduğu kanıtlanmış.

Ve daha bir sürü artısı var orgazmın, elbette anlatmakla bitmez. Orgazm candır diyorum ya işte okuduğunuz gibi gerçekten can. Sizin canınızın, bu evrende sadece bir kez sahip olacağınız şeyin bir parçası orgazm. Kadınların ne olursa olsun iyi bir hayat yaşamasını sağlayabilecek bir araç, bir ihtiyaç.
Nefes almak, yemek yemek, su içmek gibi doğal bir şey…
Kendinize olan sevginiz bakımlı saçlar, pahalı parfümler, marka kıyafetlerden geçmiyor hatunlar…Kendinize olan sevginiz önce bedeninizin ihtiyaçlarını karşılamaktan geçiyor. Bana Louis Vuitton mu, orgazm mı diye sorsalar. Gözüm kapalı orgazm derim…Louis’i para biriktirerek alabilirsiniz ama orgazmı parayla değil sadece kendinizi severek alabilirsiniz. Üstelik çok daha ucuz ve keyifli… Louis sizi 1 hafta rahatlatıp iyi hissetmenizi sağlayacak ama orgazm ömür boyunca…

Ayrıca bana “cinsel birleşmede orgazm olduğumu” nasıl anlarım diye soran hemcinslerim oluyor. (Çok ama çok fazla)
Sevgili kız kardeşim; Daha önce de binlerce kez bahsettiğim gibi, senin bilmediğin bir şeyi karşı taraftan bekleyemezsin.
Bu sebeple size bangır bangır mastürbasyon yapın, hatta nasıl yapabileceğinizi anlatan uzunca bir yazı yazdım. redgalia.tumblr.com dan diğer yazılarıma da ulaşabilirsiniz.

Gelelim bana devamlı olarak eşimi çok seviyorum, ona tapıyorum, onsuz yaşayamam ama oral seks bana çok pis geliyor diyen hemcinslerime. Penis dediğiniz şey, sizin o seviyorum dediğiniz adamın bir parçası. Hatta size evladım diyeceğiniz genetik kopyalarınızın anahtarı. Evladın olunca pis diye öpmeyecek misin? sonuçta sperm de aynı yerden çıkıyor? Ama o oyrıııııı bu oyyrııı diye gelmeyin bana. Bir adama seviyorum diyebilmek için tüm hücrelerini, yani milyarlarcasını sevmeniz lazım. O yüzden bu adamın bir şeyi size pis geliyorsa, sevip sevmediğinizi bir daha düşünün…Oral seks iyidir, yaptırın da yapın da…

Yana yakıla “eşim oral seksi, vajinal birleşmeden daha çok seviyor, bu beni sevmediği anlamına mı geliyor, şüpheye düşüyorum” diyenler de var. Özür dilerim hayatım ama eşin oral seksi komşunun ağzı ile mi yaptırıyor? Nedir bu kendinizden bu kadar nefret etme, kendi organlarını bile kıskanma durumu yahu? Ayrıca herifin ilikleri, canı, tüm hayatı iki dudağının arasında. Sahip olduğun güce, verdiğin zevke bakıp kendinle gurur duymayı öğrensene! Adama o an canını ver desen “heh al” diyecek, sen hala beni sevmiyor mu bilmem ne, bilmem ne derdinde. Tadını çıkart güzel hatun, olayın iyi tarafına bak…İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre 1000 erkekten sadece 120 tanesi kendilerine yapılan oral seksi başarılı buluyormuş.

Ve son nokta… Orgazm Candır, okuduğunuz gibi gerçekten can. Ve orgazmın doğrusu yanlışı, en mükemmeli filan yoktur, sadece orgazm vardır.  Kendi orgazmınızı keşfedin. Hem herkesin orgazmı kendine.
Faydalarını görmek istiyorsanız bence daha fazla beklemeyin, hiç bir şey için geç kalmış sayılmazsınız…

Red Galia

Tumblr : redgalia.tumblr.com

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz