Duyguları Gerçek Sanmıştım

Sevgili Aşk Dostu,

Ben 18 yaşında bir genç kızım Üniversiteye hazırlanıyorum bu yaşıma kadar bir kaç erkek arkadaşım oldu. 3 aydır bir genç ile beraberim ve ona diğer erkek arkadaşlarıma hissetmediğim kadar yoğun duygular beslemekteyim. Onu çok seviyor yanımdayken bile özlüyorum sanki. Onunda bana karşı olan duygularının gerçek olduğunu sanmıştım. Duygusal yakınlaşmamız sonucu,beraber olmaya karar verdik. Bu beraberliğimiz sonucunda ben 1 aydır regl olmuyorum ve çok korkuyorum.

Sevdiğim genç beni 1 aydır doğru düzgün aramıyor. Aynı mahallede oturmamıza rağmen yüzüme bakmadan yanımdan geçiyor. Doktora gitmeye de çok korkuyorum.

Aşk dostu sence ne yapmalıyım?

Rumuz: Kandırılan

Sevgili Dostum,

Hislerini anlıyorum. Sağlıklı bir genç kız olarak zaten bu tarz hisler ve istekler beslememen anormal olurdu.Bu konularda tedbirli davranmayı ve önlem almayı elbet öğreneceksin. Acele etme zamanla büyüyeceksin. Benim sana tavsiyem en yakin eczaneye gidip bir gebelik testi alman. Sonuç ne olursa olsun hiçbir şeyin senin geleceğinden önemli olduğunu asla unutmamanı rica ediyorum. Hayatın çok başındasın. Bu durumu erkek arkadaşınla da paylaş ve bence bu testi tek başına yapma. Aşkın günahı olmaz evet ama bir bebeğinde suçlusu 1 kişi olamaz. Ne yapacağınıza en güzel ikiniz karar verirsiniz. Umarım hayat seni üzmez ve insanlar seni yanıltmaz.

Sevgiler

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz