Çaresizim!!!

Sevgili Aşk Dostu,

Ben 50 yaşında bir kadınım. 21 yaşında ve 15 yaşında iki evladım var. 24 yıllık evliyim. 1 yıl önce tesadüf eseri bir ortamda tanıştığım bir adama aşık oldum. Aşık olduğum adam benden 13 yaş küçük. Onu aklımdan çıkaramıyorum. Oda evli ve onunda iki tane çocuğu var. Sadece bir defa kendisi ile birlikte oldum. Ona her sabah Günaydın diye mesajlar atıyorum. Bazen cevap veriyor bazende cevap vermiyor. Benim ile o günden sonra yüz yüze asla görüşmedi. Bir defa yine aynı ortamda karşılaştık o kadar.

Ben hala kendisini unutamıyorum. Her gece neredeyse onun için ağlıyorum. Eşimden ayrılmayı bile düşünüyorum. Sürekli resimlerine bakıyorum,özlüyorum onu çok seviyorum.Son 2 aydır telefonlarımı da açmıyor.Çok çaresizim.
Onu düşünmediğim bir anım ile yok…

Ne yapacağım Aşk Dostu eşimden boşansam benim ile görüşür mü? Yardım et.. Senden başkasına anlatamam…

Rumuz: Çaresiz

Sevgili Dostum,

Merhaba güzel ablacım. Yaşını belirtip duygularını açtığın için abla diyerek başlamak istedim.
Yaşımızın ilerlemesi duygularımızı tabii ki öldürmüyor. Daha önce ki mektuplarda da bahsettiğim gibi.. Ancak medeni durumumuz bu duygularımızı bence engellemeli.
Belki kalbin kırılacak ama beyefendi tam bir macera aramış hayatındaki eksik heyecanı seninle tamamlayıp profesyonelce yoluna devam etmiş. Evliliğine çocuklarına karşı görevlerini misyonunu unutmamış. Ve bu yasak aşka dahil olmamış. Seni bu şekilde gören ve hatta kullanan bir adam için göz yaşlarını boşuna akıtma derim.
Uzun yıllardır aynı yastığa baş koyduğun 2 evladının babasını da böyle bir adam için harcama. Göz yaşlarını kalbine akıt. Eşinle yeni temiz bir sayfa aç. Mektuba eşinle anlaşamadığını ve bu evliliği bu sebepten bitirmek istediğini söyleyerek başlamış olsaydın tabii ki bende bu cümleleri kurmayacaktım. Ancak sebebini geçerli bulmuyorum. Evliliğine konsantre ol ve bir daha böyle şeyler yapma.
Madem ben aşk dostuyum, dost acı söyler…
Kendine ve ailene iyi bak.

Sevgiler..

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz