Uzak Durulası Erkekler!

1 – ANA KUZULARI :

Amanda aman annesinin bir tanesi :)) Size bir süre sonra annesinin bütün özelliklerini yüklemeye çalışacaklar. Hayatındaki hemen hemen her kararını annesine danışan büyümeyen çocuk gibidirler. Kendilerine ait özgüvenleri yoktur genel olarak. Kız arkadaşı olduğunu Annesine söylemekten korkar, anne ilişkiye müdahale eder sesi çıkmaz, tek başına seçim yapamaz. Ve siz eğer ki bir birliktelik yapacaksanız Annesinin gölgesinde kalan hep 2.kadın olarak kalacaksınız.

2- CİMRİ ERKEK

Gerçek servetin ne olduğunu bilmeyenler grubu. Burada anlatmak istenen hesabını, kitabını bilenler değil. Olduğu halde saklayan, gizleyen, kendinden ve sizden esirgeyen mutluluğu mal mülkten ibaret zanneden kişilikler. Maddiyatın hayatta her şeyi önünde olduğunu düşünen, duygularını hayata geçirmeden önce maliyet hesabı yapan sizin değerinizi asla anlamayacaktır..

3- SEKS DÜŞKÜNLERİ

Anlatmak istenen şey sekse duyarlılığı ve sekse düşkünlüğü değil aslında. Sadakatsiz ve doyumsuz olmaları. Bu tür kişiliklerin sevgiye, aşka, huzura, güvene olan duyguların önünde tutuyorlarsa SEKS hayatını. Ya sizce hangisi önde olmalı..

4- MAÇOLAR

Belki sahiplenildiğinizi,belki önemsediğinizi,belki çok değerli olduğunuzu hissedeceksiniz ama aslında olan şey sadece kendi duygularına kendi doğrularına göre model kadın yaratmaktır amaçları. Her şeyi kendileri bilir Kimseye söz hakkı vermezler dinlemezler baskıcı anlayışsız potansiyel sahibidirler benim hayatıma ters Beni bozar bir kadına yakışıyor mu bu. Biraz ağırbaşlı ol gibi cümleler duyabilirsiniz Eğer ki fazla özgürlüğümüze düşkünseniz bir daha düşünün derim..

5- AŞIRI KISKANÇLAR

Biraz kıskanılmaktan herhalde Kimse rahatsız olmaz Hatta hoşunuza bile gidebilir Neredesin Kiminle gideceksin Evde misin bu saatte dışarıda ne işin olabilir ki neredeyse nefes aldığınız her ortamı görmek isteyecek tiplerdir. Mutluluk bu ise sizler için bence bir kez daha düşünün derim.

6- DENGESİZLER

Adı üstünde dengesiz işte,siz neyi dengede tutabilirsiniz ki. Bugün size deli gibi aşığım 3 gün sonra ayrılalım der.Ayrılsan da 3 gün sonrada çıkıp sen yokken hiçbir şey yok sanki sensiz yapamıyorum hadi tekrar deneyelim der ayarları bozuk işte… Hatta ve hatta tedavi olmalılar. Bence dikkat edin bulaşıcıdır..

7- MELANKOLİKLER

İşte tam da en zoru azaptan ve acıdan beslenen erkekler, genellikle yalnızlığın yüzünü zevk verir onlara sizi seviyor mu sevmiyor mu,bir ilişki istiyor mu istemiyor mu,siyah mı beyaz mı,kendisi bile bilmez buna karar veremez.Bir kadını hayatına alamaya cesaret edemez ve hep oyalarlar. Eğer siz de ben onu kendime bağlar mutlu mesut olurum derseniz durmayın. Hadi başlayın ama olan size olur,olan boşa geçen zamanınız olur…

8- BOHEMLER

Sistem hep eleştirir ve hep karışıklık oldukları için çalışmazlar.Yan gel yat oh ne rahat hep saçmalıktır çoğu şey onlar için dikkatli olun aman ha! Sosyal fobi sahibidirler Asosyal olur çıkarsınız.Bu ilişkiden birlikte yapmak isteyeceğiniz birçok şey anlamsız ve saçma gelir kendilerine fakat sanat felsefe psikoloji gibi birçok konuda bol bol sohbet edebilirsiniz. İlişkinizde arada kaynasın diyorsanız, mutluluklar…

9- ZAMPARALAR

Kadınlara nasıl davranılır nelerden hoşlanırlar bu konuda tez bile yazabilirler bence. Yaşlarına göre genellikle kendilerine çok iyi bakarlar bayağı fit bir vücuda sahiptirler oldukça Özgüven sahibidirler Eğer bir de maddi durumları yerindeyse Prestij sahibi ise iyi bir de işi varsa mutlaka ve sürekli bunlardan söz edecektir size. Etki altına almak isterler ve hatta evli iseler mutsuzum evliliğim çok kötü gidiyor Çok hızlı sonlanacak böyle giderse çok mutsuzum diyerek sizin yakınlaşmanıza yol oluştururlar Eğer saf değilseniz rotanızı çok hızlı bir şekilde değiştirin…

10-NARSİST ERKEK

Bu tipler yalnız kendini severler kendisine kimseyi yakıştıramaz ve asla layık bulmazlar minimum sebeplerden tartışma yaratır, savunamazsınız bile kendinizi,çünkü hep galip olmak isterler haklı olduğunu düşünmek,beğenilmek, takdir edilmek,kendini beğenme kendilerine Aşık dırlar. Bu kadar şeyi ben kabul edebilirim diyorsanız kolay gelsin size mutluluklar…

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz