Sevgililer Günü’nde aşkın mucizesini hissedin …

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta Sevgililer Günü için modern, şık ve gözalıcı olduğu kadar “aşk”ın anlamını en güzel şekilde ifade eden tasarımlarını sizler için hazırladı. Ariş’in büyüleyici hediye alternatifleri ile bu Sevgililer Günü’ne sizin aşkınız imzasını atacak.

Aşkınızı anlatmaya yetecek bir hediye bulamadıysanız sakın telaşlanmayın. Mücevherde trendleri belirleyen Ariş Pırlanta Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı modern, şık ve büyüleyici pırlanta yüzüklerle aşkınızı en güçlü şekilde ifade etmenizi sağlayacak. Üstelik Ariş’in Sevgililer Günü armağan seçeneklerinde herkese uygun ve her zevke hitap eden bir model bulacaksınız.

Sevginizi pırlantanın ışığıyla taçlandırın

Yenilikçi, kaliteli ve şık tasarımlarıyla sektörün öncü markası Ariş Pırlanta’nın bu yılki Sevgililer Günü için hazırladığı göz kamaştıran tasarımlar aşkın mucizesini hissettirecek. Pırlantanın muhteşem ışığının özel bir teknikle kat ve kat artırılması ile hazırlanan Miracle tektaş ve beştaş seçenekleri aşkınızın gücünü ışıltının güzelliği ile anlatmanın en güzel yolu olacak.

Biricik aşkınızı simgeleyen tektaş modelleri, sevginin zamanla güçlenen halini yansıtan beştaş modelleri sadece Sevgililer Günü’nde değil yılın her gününde sevdiğiniz kişiyle aranızdaki güçlü bağı pırlanta ışıltısıyla taçlandıracak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Sevgililer Günü Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Ariş Pırlanta hakkında

Aşkla, sanatla, ustalıkla…

113 yıllık geçmişiyle mücevher sektörünün köklü ve öncü markası Ariş ustalığı, tasarım gücü ve kalitesi ile fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, en kaliteli mücevheri, en doğru fiyatla sunan Ariş, özel günlere, mutlu anlara pırlanta ışıltısı ile eşlik ediyor.

Dört nesildir pırlantanın sonsuz ışığından aldığı ilhamı aşkla, sanatla, ustalıkla birleştirerek her birinde farklı bir hikaye saklı tasarımlar üreten Ariş, altın; pırlantalı, elmaslı, incili ve renkli taşlı; yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler ve aksesuarlardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yaratıcı ve yenilikçi özelliklere sahip, aynı zamanda kişiye özel üretimi de yapılabilen 16 tane özel tasarım koleksiyonu bulunmaktadır. Temaları ve hikayeleri olan bu koleksiyonların önemli bir kısmı patentli olup dünyada da bir ilk.

Ariş Pırlanta, bir çok ilke imza atarak sektöre yön vermiştir. Bu ilklerden bazıları:

• İlk fiyat deklarasyonlu katalog ve basılı tanıtım materyalleri oluşturan marka

• Yurtdışındaki mücevher fuarında montür konusunda Türkiye’yi temsil eden ilk firma

• İlk e-ticaret sitesi (www.e-aris.com) açan marka

• İlk mücevher defilesi (Sabancı Atlı Köşk) düzenleyen marka

• İlk kişiye özel ve inovatif koleksiyonlar (Parmak İzi, Yaprak Koleksiyonları, Saç telinin ve dişin kullanıldığı Sachi ve Dishi koleksiyonları) sunan mücevher markası

• Pırlantalı mücevheri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ve 5C kuralını uygulamaya sokan ilk marka

• Türkiye’yi pırlantanın üstün beyazı olarak bilinen D color ile tanıştıran ilk marka

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz