İnanmak ya da inanmamak, Burçlar!

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN

Elementi: Ateş

Niteliği: Öncü

Gezegeni: Mars

Rengi: Kırmızı

Taşı: Elmas

Günü: Salı

Koç burcu özellikleri:

Aktif, dinamik, insiyatif sahibi, hızlı, lider, yönetici

Koç Burcu Erkeği

Oldukça otoriterdir. Bir koçla ilişki yaşamak sanıldığı kadar kolay değildir. Kadınları olduğu gibi erkekleride sürekli övgü ve takdir edilmek ister.

Onlari etkilemenin yolu özgüveni yüksek olmaktan geçer. Kontrol altinda tutacağı kadınlar bir koç erkeğine göre değildir.

Açık sözlü ve doğal kadinlar her daim ilgilerini çeker.

Ayrıca koç erkeği cinselliğe en meraklı burçların başında gelir. Eğer koç erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız onlar kadar istekli ve yeniliklere açık olmalısınız.

Fazla ilgiden hoşlanmaz tabir-i caizse annelik yapan kadınlardan anında uzaklaşırlar.

Sıcakkanlı samimi doğal kadınlar her zaman ilgilerini çeker ve mesafeli soğuk nevalelerden uzak dururlar.

Enerjik koç erkeğiyle sizlere kolaylıklar diliyor ve koç burcu ünlülerine geçiyoruz.

+ Okan Bayülgen

+ Murat Yıldırım

+ Russell Crowe

+ Jackie Chan

+ Kadir Inanir

+ Eddie Murphy

+ Vee Fatih Sultan Mehmet

Koç Burcu Kadını

Coşkulu ve son derece dik kafalı koç kadını enerjisiyle sizi zaman zaman yorsada hayat boyu etkisi altindan çıkamaya bilirsiniz. Kendilerinden emin duruşları bir ortama girdiklerinde attıkları kahkahalarla hemen gözleri üzerine çekmekte uzmandırlar.

Koç kadınını etkilemek için sürprizler yapmali ve romantik olmalısınız.

Aslında koç kadınları bükemediği bileği öper. Biraz zeka, biraz özgüven, biraz dış görünüş koç kadınını avuçlarınıza almanızı sağlayacaktır. Kararlı ve güçlü karakterlere her daim hayran

olurlar. Zayıf karakterli ve özgürlüğünü kısıtlayacak erkekleri iterler. Zavallı görürler. Bir koç kadını herşeyden ödün verir ama özgürlüklerinden asla.

Cinsellik konusunda cesurdurlar ve hatta çoğu zaman ilk adımı onlar atar. Erkeğin her konuda bilgili olmasi cinsellik içinde geçerlidir. Yani yeteri donanıma sahip değilseniz yaklaşmayın..

Şimdi koç kadınlarına bir göz atalım.

+ Pelin Akil

+ Kate Hudson

+ Kristen Stewart

+ Lady Gaga

+ Nurgül Yeşilçay

+ Şebnem Ferah

+ Sarah Jessica Parker

BOĞA BURCU (21 NİSAN – 21 MAYIS)

Elementi: Toprak

Niteliği: Sabit

Gezegeni: Venüs

Rengi: Toprak renkler, taba, bej, kahve, yeşil

Taşı: Zümrüt

Günü: Cuma

Boğa burcu özellikleri:

Güvenilir, rahatına, konforuna, yemeğe düşkün, gurme, harekete geçmekte zorlanan…

Boga Burcu Erkeği

Sakin,ciddi ve isminden anlaşılacağı üzere en inatçı burçların başında gelir.

İlk bakışta biraz kaba gibi görünselerde gerçek aşkı bulduklarında son derece naif olabilirler. Hayatlarını sevdiği kadınla geçirmek için fazla fedakar olduklarını göreceksiniz. Aile bağları kuvvetli ve doğuştan baba olma özelliklerine sahiptirler.

Dış görünüşe önem veren boğa erkekleri feminen kadınlardan etkilenir. Her daim misler gibi kokan topuklu ayakkabılarıyla ordan oraya koşan bakımlı kadinlar boğa erkeğini çok kolay etkileyebilir.

Hiç bir vitamine ihtiyaç duymadan enerjilerini korurlar. Cinsellik onlar için önemlidir. Ancak cinsellik kadar önemli olan bir diğer konu ise tabii ki yemek yemektir. Usta bir aşcı marifetli ve eli lezzetli bir kadin boğayı her zaman avuçlarının içinde tutacaktir. Yumurta bile kıramıyorsanız boğa erkeğini unutun gitsin hanımlar. Mutfakta başarılar..

Gelelim boğa erkeği ünlülerine.

+ Müslüm Gürses

+ George Clooney

+ Mehmet Günsur

+ Özcan Deniz

+ Ozan Güven

+ Al Pacino

+ David Beckham

Boga Burcu Kadını

Annelik ve eş olmak bir kadına bu kadar yakışır. Sorumluluk sahibi sanata yatkın ve mantıklıdırlar.

Okuyan araştıran kendini geliştiren entellektüel boğa kadını erkekte en çok bilgi birikimine bakar. Titiz erkekler boğa kadınına çok yakışır.

Ve boğa burçlarının boğazına düşkün olduğunu herkes bilir. Eğer bir boğa kadınını elde etmek istiyorsanız sizde bu dönem biraz kilo alacaksınız demektir. Yeni yerler görmeye yeni

tatlar denemeye bayılırlar. Ancak cıvıklık onlara göre değildir. Dışarıdan bakıldıgında soğuk duran ancak kalbi yumuşak ve merhametli erkeğe asla hayır diyemezler.

Cinsellik konusunda güven önemlidir. Sağlıklı bir cinsellik için gerekli önlemleri almanız onu kendinize bir kez daha hayran bırakmanızı sağlayacaktır.

Şimdi ünlü boğalara bir göz atalım..

+ Penelope Cruz

+ Demet Evgar

+ Demet Akalın

+ Leven Rambin

+ Jessica Alba

+ Ziynet Sali

+ Adele

İKİZLER BURCU (22 MAYIS – 22 HAZİRAN)

Elementi: Hava

Niteliği: Değişken

Gezegeni: Merkür

Rengi: Sarı, turuncu

Taşı: Agat

Günü: Çarşamba

İkizler burcu özellikleri

Esnek, uyumlu, çevik, konuşkan, meraklı, arkadaş canlısı…

İkizler Burcu Erkeği

Geldik burçlar kuşağının en renkli kararkteri ikizlere. Kendileri bile kime aşık olduğunu bilmezken sizin bilmeniz tabii ki imkansiz sevgili hanimlar.

Enerjilerine asla yetişemezsiniz. Kararlarını ve isteklerini siz uygulamaya başlamadan degistirecekleri için hepinize kolay gelsin.

Ancak dinsizin hakkindan imansiz gelir. Bir ikizler burcu erkeğini dize getirmek istiyorsanız öncelikle neşeli ve hayat dolu olmanız gerekir. Kadınları gibi erkekleride zekaya hayran olurlar. Etkileyici bir konuşma yeteneğine sahip nerede nasil davranacağını bilen kadınlar için ikizler erkeği hiçte zor bir lokma değildir.

Ikizler herşeyi çifter çifter yapar. Muhtemelen birden fazla sektörde işi vardır. En az 1 kez evlenmiştir. Muzmin bekar bir ikizler erkeğine rastlamak zordur.

Hayal gücü oldukça geniş olan ikizler erkeğini daha buluşmadan önce sanal ortamda baştan çıkarmaya başlayın ki sizi görünce asla hayır diyemesin. Sonuçta yenilikçi ve yaratıcı kadınlara kim karşı koyabilir diyerek ikizler burcu erkeklerine geçiyoruz.

+ Acun Ilıcalı

+ Atilla Ilhan

+ Colin Farrel

+ Haluk Bilginer

+ Morgan Freeman

+ Kenan Imirzalioğlu

+ Vee Donald Trump

İkizler Burcu Kadını

Aşırı zekidir. Genelde zor görünürler ve ulaşılmaz kadını oynarlar. Tıpkı ikizler erkeği gibi ani ruh değişimleri vardır. Mesela kendi kazandıkları parayı harcamaya kıyamazken ve cimri diye tabir edilirken babalarının veya eşlerinin parasını har vurup harman savurabilir.

Zekânıza, eğitim seviyenize ve işinize güveniyorsanız işiniz bir nebze kolaydır. Aksi takdirde sizi utanmadan topluluk önünde rezil edebilir.

Eğer ikizler kadını size karşı bir duygu besliyorsa bunu açıkça söylemek yerine imalarda bulunmayi tercih eder. Zeki olan anlar diyip işin içinden çıkar. Ve önce aşkı sizin itiraf

etmesinizi bekler. Sosyal ve aile hayatIna aşırı saygI bekler arkadaşları onlar için çok şey ifade eder. Bir ikizleri tavlamak istiyorsanız önce etrafındakilerin kalbini kazanmalısınız.

Bakalım bu burcun ünlüleri kimlermiş..

+ Hasibe Eren

+ Adile Naşit

+ Naomi Camphell

+ Angelina Jolie

+ Fahriye Evcen

+ Natalie Portman

+ Vee divamız Bülent Ersoy

YENGEÇ BURCU (22 HAZİRAN – 22 TEMMUZ)

Elementi: Su

Niteliği: Öncü

Gezegeni: Ay

Rengi: Mavi

Taşı: İnci

Günü: Pazartesi

Yengeç burcu özellikleri

Evine, annesine, ailesine, yurduna düşkün, duyarlı, hassas, yemeğe, sofraya meraklı, tarihsel konulara ilgili, müzik yeteneğine sahip

Yengeç Burcu Erkeği

Zodyağin en kırılgan en duygusal ve en düşünceli burcudur desek yeridir. Karşı tarafi düşünmekten insanlara yardim etmekten pek hoşlanırlar. Ancak yengeç burcu ay tarafindan yönetildiği için ruh halleride sürekli değişir.

Yengeç erkekleri ,efendi kırılgan sakin bir yapiya sahip oldukları için ruh eşlerinde de benzer özellikler ararlar. Saygın bir işe sahip çevresi tarafından takdir toplayan kadınlar onlarin aklını başından kolayca alabilir.

Yengeç erkeği için aile 1.sıradadır. Ailesiyle anlaşmanız ve güvenini kazanmanız çok önemlidir.

Romantik mesajlar,genelde el emeğiyle verilmiş hediyeler,slov bir şarkıda edilen dans yeterince etkileyici olacaktir.

Yengeç burcu aşk ve cinselliği bir arada yaşar. Duygusuzca bir kadınla birlikte olmak onlara göre değildir. Kimseyi kullanmak için çıkarları doğrultusunda bir birliktelik yaşayamazlar.

Biraz sabır gösterip bir yengeç erkeginin güvenini kazanırsanız aşkı için yapamayacağı fedakarlık yoktur. Şimdi yengeç ünlülerine bir göz atalım.

+ Tom Cruise

+ Şevket Çoruh

+ Dağhan Külegeç

+ Selçuk Yöntem

+ Doğuş

+ Marlon Brando

+ Ve çok erken yaşta kaybettiğimiz o güzel yürek Kazım Koyuncu

Yengeç Burcu Kadını

Tıpkı boğalar gibi anne olmak için yaratılmıştır. Onlari espri anlayışlarından sıcak kanli tavırlarından ve aile hayatına olan düşkünlüklerinden tanıyabilirsiniz.

Sizlerden ricamız kisa süreli bir ilişki düşünüyorsanız yengeçlerden uzak durmalısınız. Zira onların hayatını ölene kadar zindan edebilirsiniz. Hayallerinin başında evlilik gelir. Beyaz gelinlik rüyaları gerçek aşkı bulup imzayi atana kadar devam eder.

Yengeç kadınını elde etmek istiyorsanız öncelikle onu geçici bir heves olmadığına inandırmalısınız. Gelecek planlarınıza onu dahil etmek son derece etkili bir yöntem olacaktır.

Yengeç kadınlarında tıpkı erkekleri gibi aşık olmadığı kişiyle cinsel olarak asla bir temasa girmez. Onun için cinsellik 2. plandadır hatta çoğu zaman sahiplenici anaç yanı cinsel duygularını bastırır. Yengeç kadınlarında söyle bir bakalım..

+ Selena Gomez

+ Serenay Sarıkaya

+ Deniz Seki

+ Yıldız Tilbe

+ Türkan Soray

+ Isabella Adjani

+ Sözleriyle yüreğimize dokunan minik serçemiz Sezen Aksu

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS)

Elementi: Ateş

Niteliği: Sabit

Gezegeni: Güneş

Rengi: Altın, turuncu

Taşı: Yakut

Günü: Pazar

Aslan burcu özellikleri:

Özgüvenli, gururlu, mağrur, koruyan, kollayan, gösterişli, sanata, estetiğe düşkün…

Aslan Burcu Erkeği

Zeki,çekici ve mükemmeliyetçi. Sanırım aslan erkeklerini tanımlayan en doğru 3 kelime.

Burçların kralı aslan aslinda koç erkekleriyle benzer özellikler taşır. İlgi ve alakaya bayılır övülmeye layık karakterleri olduğunu düşünürler. Aksi olduğunda adeta küplere binerler ve bir aslan erken erkeğinden ayrılmak sandığınızdan daha da zor olabilir.

Kadınlarda aradıkları en temel özellik tabi ki bakım ve güzel görünüştür. Vitrin bir aslan için önemlidir. Ancak önce kendine aşıktır. Gerçek aşkı bulana dek çapkındır ve bedeni hiç bir zaman boş kalmaz.

Cinsellikte karşı tarafıda düşünür hayatin diğer konularında olduğu gibi bencil değildir,empati yapar. Karşı tarafı mutlu etmek ister. Ve kendilerini şaşırtan kadınlara taparlar. Laubali kadınlar ve argo konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Esprili ve neşeli olup sürekli motive edici sözler kullandığınızda asla sizden kopamayacaktır. Aşık olduktan sonra mantığını komple kaybedip kendini tamamen size bıraktığında nasıl bir aşık olduğuna şaşıracagınız kral aslan ünlülerine bir göz atalım..

+ Cemil İpekçi

+ Ben Affleck

+ Sagopa Kajmer

+ Antonio Banderas

+ Arnold Schwarzenegger

+ Halil Sezai

+ Arabeskin kralı ve Orhan Gencebay

Aslan Burcu Kadını

Kibirli denecek kadar kendilerine güvenirler. Bir aslan kadınıyla birlikte olmak cesaret İster. Onlar ormanların cesur kadın kralları dır. Her daim gözlerin üzerlerin de olduğu konuşkan esprili aslan kadınları üstün bir konuşma yeteneğine sahiptirler. Hatta özel yaşamlarında mesleklerini de buna göre seçmişlerdir.

Onları etkilemek istiyorsanız öncelikle hayranlığınızı bolca dile getirmelisiniz. Açık sözlü olmak, sürekli planlarla onun hayatına dahil olmak, aşırı sosyal olmak aslan burcu kadınının başını döndürür.

Pahalı hediyelerden hoşlanırlar ve rahatlarına düşkündürler. Konfor alanlarını arttırarak ve aşkınızı sık sık dile getirerek aslan burcu kadınına yaptıramayacağınız şey yoktur.

Fiziksel temasa önem verirler ancak dikkat edin ava giderken avlanmayın deriz. Çünkü bu burcun kadınları son derece sexi ve erkek dilinden anlayan kadınlardır. Şimdi gelelim kral hanımlara.

+ Jennifer Lopez

+ Madonna

+ Gupse Özay

+ Bade İşçil

+ Melek Baykal

+ Zuhal Olcay

+ Coco Chanel

BAŞAK BURCU (24 AĞUSTOS – 22 EYLÜL)

Elementi: Toprak

Niteliği: Değişken

Gezegeni: Merkür

Rengi: Sarı

Taşı: Akik

Günü: Çarşamba

Başak burcu özellikleri:

Titiz, çalışkan, mükemmeliyetçi, eleştirel, detaycı, emektar, hizmet odaklı…

Başak Burcu Erkeği

Titiz ve kuralcı başak erkeklerini etkilemek hiç de kolay değildir. Başak burcu erkeği adeta müzmin bir bekardır. Ancak çocuk sahibi olduğunda da bu duyguyu geç tattığı için bir o kadar da kendine kızgındır.

Şeytan tüyüne sahip, girdiği ortamda dikkat çeken mantıklı başaklardan sakın ola ki romantizm beklemeyin. Mantığı ile hareket eden kendini geliştirmeyi ve eğitmeyi seven erkeklerdir.

Bir kadın ancak onun sözünden çıkmadığında baş tacı edilir. Sanıyoruz ki bir başakla birlikte olmak için sabır taşı olmak gerekir. Etkileyici konuşmalar yapan bakımlı ve gizemli kadınlardan hoşlanırlar. Entellektüel sohbetlere bayılır kadının önce zekasına aşık olurlar.

Tutucu bir yapısı varmış gibi görünseler de yatakta sizi şaşırtır ve her zaman üstün taraf olmayı severler. Aşık olmaktan korkan romantizmden uzak olan başak erkeklerini pahalı hediyeler ve lux ile kendinize hayran bırakabilirsiniz. Şimdi gelelim bu burcun ünlülerine..

+ Rafet El Roman

+ Ali Sunal

+ Keanu Reeves

+ Mabel Matiz

+ Aras Bulut Iynemli

+ Fatih Terim

+ Leonard Cohen

Başak Burcu Kadını

Hayır demeyi bilen mükemmelliyetçi başak kadınları çözülmesi zor bir düğümdür. Çok temiz ve titiz olduklarını zaten söylememize gerek yok.

Bir başak kadınını etkilemek istiyorsanız önce dış görünüşünüze bir çeki düzen verin. Detaylar önemlidir. Kravatınızın tonu kemeriniz le uyumlu mu? Rutin diş bakımınız yapıldı mı? El ve ayak bakımı tamam mı? Şimdi geldik karakteristik özelliklere. Ölçülü erkeklere belli etmeseler de hayranlık duyarlar. Seviyeli ilişkiler, hayallerden uzak gerçekçilik zaman zaman sinir bozsa da bir başağın kalbini kazanırsanız sizin için nasıl fedakar olduğuna şaşırır kalırsınız.
Kendileri sorumluluk sahibi olduğu için aynı şeyi sizden de bekler. Yakin çevre,çalışan,varsa eski eş ile olan ilişkinize çok önem verir. Bencil bir erkek iseniz başak kadınlarına şimdiden el sallayın deriz.

Ayrıca başak kadınları toprak elementinde olduğu için cinsel konulara son derece pozitif yaklaşır. Sosyal hayatındaki utangaçlığından konu cinsellik olunca eser kalmaz. Tabi bunun için güven ve aşk şart.

+ Bergüzar Korel

+ Claudia Schiffer

+ Ebru Cündübeyoğlu

+ Eda Taşpınar

+ Rose McGowan

+ Gülben Ergen

+ Sophia Loren

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL – 23 EKİM)

Elementi: Hava

Niteliği: Öncü

Gezegeni: Venüs

Rengi: Mavi, pembe

Taşı: Safir

Günü: Cuma

Terazi burcu özellikleri:

Adil, eşitlikçi, dengeli, uyumlu, sakin, sabırlı, akıllı, kibar…

Terazi Burcu Erkeği

Zodyağın en mantıklı ve aşk sanatını bilen burcu belkide terazidir.

İnançlıdır ve yalandan nefret eder. ikizlerin aksine uyum ve denge örneğidir. Entellektüel terazi burçları aslında çok çabuk aşık olur. Ben değil “biz” duygusuyla hareket eder. Uzun bir ilişki istiyor iseniz bakımlı şık ve vizyonlu olmalısınız sonuçta en entellektüel burca kafayı taktınız.

Zerafete hayrandır ve parfüm kokusunun büyüsüne kapılır. Aşırı duygusal kendi ayakları üstünde duramayan pasif kadınlardan kaçarlar. Övülmek ve onaylanmak isterler. Onu kendinize aşık ederseniz ayaklarınız yerden kesilir. Centilmenliğiyle ve cömertliğiyle sizleri çabucak etkisi altına alır.

Cinsellikte aceleyi sevmez. Partnerini yaşamak ister ağırdan alır. Kalabalıktan hoşlanmaz ve partneriyle özel vakit geçirmek ister mesela bir doğa içinde yapacağınız tatil terazi erkeğinin tam tarzıdır. Romantik bir akşam yemeği bile terazinin başını döndürebilir çünkü rafine bir damak zevki vardır. Önce bir terazi erkeğiyle arkadaş olup tüm zevklerini derinlemesine öğrenirseniz zaten aşk kendiliğinden gelecektir. Gelelim terazi ünlülerine..

+ Emre Karayel

+ Feridun Düzağaç

+ Hugh Jackman

+ Matt Damon

+ Mesut Özil

+ Pavarotti

+ Ve megastar TARKAN

Terazi Burcu Kadını

Tüm hava burçlarında olduğu gibi fazla entellektüeldir terazi kadını. Venüs tarafından yönetildiği için luxe ve rahatlığa düşkündür. Bencillikleriyle sizleri şaşırtabilir ve yorabilir.

Bir terazi kadınını etkilemek isterseniz sözünden çıkmayın deriz. Yönetmeyi sever, sorunların altından zekasıyla kolayca kalkar. Hobilerine ve ilgi alanlarına saygı duyup bu konular hakkında bilgi sahibi olursanız onu etkiniz altına alabilirsiniz.

Cinsellik onlar için ikinci plandadır. Olsa da olur. Olmasa da. Sexe garip bir yaklaşımları vardır. Adil ve akıllı erkeklerin işi bu burcun kadınları karşısında kolaydır. Ve tabi ki en önemlisi de sadık bir erkek terazi kadınına her zaman ulaşır. Ünlü terazi hanımlarımıza bir bakalım..

+ Ayşegül Aldinç

+ Burcu Esmersoy

+ Marion Cotillard

+ Cansu Dere

+ Catherine Zeta Jones

+ Hadise

+ Brigitte Bardot

AKREP BURCU ( 23 EKİM – 22 KASIM)

Elementi: Su

Niteliği: Sabit

Gezegeni: Mars

Rengi: Bordo

Taşı: Opal

Günü: Salı

Akrep burcu özellikleri:

Mücadeleci, güçlü, yılmaz, hırslı kişilerdir. Pes ettiğini düşündüğünüz anda küllerinden yeniden doğabilir. Güvenilir, kaliteli insanlardır…

Akrep Burcu Erkeği

Delici bakışlarıyla her şeyi eriten akrepler…

Tutkulu oluşu geri adım atmayışı ve karizmasıyla bir kadını kolayca etki altına alabilir. Şimdiden geçmiş olsun hanımlar.

Akrep kadını gibi erkeği de aşırı kıskanç ve kuşkucudur. İşte tam da bu yüzden bir akrep için gerekli olan şey güvendir. Sakın onu aldatmayın çünkü yakalanırsınız.

Evlenmeye karar verdiğinde muhteşem bir eş ve iyi bir baba olacaktır. Her daim cinsellikte partnerini şaşırtır. Yaşı kaç olursa olsun cinsellik hayatının bir parçasıdır. Yenilik sever ve hatta karşı tarafa acı vermekten zevk alır.

Gizemli kadınlardan hoşlanır her şeyini bildiği kadınlar pek ilgisini çekmez çünkü kolay kadın sevmez. Karşı tarafı çözmek için yanıp tutuşmalı sahte sosyal medya hesaplarıyla araştırması kafa yorması gerekir. Ardından tutkulu aşkı zaten gelecektir. Bir akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız sık boğaz etmemeli onu özgür bırakmalı ama arada da ben buradayım demelisiniz. Sohbet esnasında minik dokunuşlar sexi bakışlar ve ateşli kadınlar akrep erkeklerinin başının tacı olur. Gelelim bakışlarıyla içimizi yakan akrep erkeklerine..

+ Alain Delon

+ Leonardo di Caprio

+ Teoman

+ Kıvanç Tatlıtuğ

+ Dostoyevski

+ Ahmet Kural

+ Ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

Akrep Burcu Kadını

Aşırılıkların burcu akrep… Duygularını belli etmeyen gizemli akrep kadınları 6. hisleriyle yaşarlar adeta. Alçak gönüllü ve merhametli görünmesine rağmen kibirli bakışları etrafındakileri rahatsız eder.

Bir akrep kadınıyla birlikte olmadan ölmeyin deriz. Onları etkilemek diğer burçları etkilemekten kat kat zordur. Her zaman güce önem verirler. Kendilerinden güçsüz erkeklerden hiç hoşlanmazlar.

Bir akrep kadını size kolay kolay evet demez öncelikle sabırlı olmalısınız. Tutkuyla bu kadının peşinden giderseniz zamanla gülümsemesini ve sıcaklığını hissedersiniz.

Maddi manevi tatmin edilmek ister. Kalabalık bir ortamda gözünüzü ondan ayırmadığınız da size güven duymaya başlayacaktır. Farklı hobileri vardır ve ayak uydurmanızı bekler. Cinsellikten utanmaz fantezi dünyası oldukça geniştir. Asla monotonluğu kabul edemezler. Akrep kadınına gönlünü kaptırmış beyefendi okurlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz. İşte akrep ünlülerimiz..

+ Arzum Onan

+ Berrak Tüzünataç

+ Demi Moore

+ Meltem Cumbul

+ Scarlett Johansson

+ Özge Ulusoy

+ Billur Kalkavan

YAY BURCU (23 KASIM – 21 ARALIK)

Elementi: Ateş

Niteliği: Değişken

Gezegeni: Jüpiter

Rengi: Eflatun

Taşı: Topaz

Günü: Perşembe

Yay burcu özellikleri:

Bağımsız, özgür, hareketli, dinamik, sportif, keşif ve macera ruhuna sahiptir..

Yay Burcu Erkeği

Kimse için kötü düşünmeyen kibar yay burcu erkeklerinin herşeylerini alın ama özgürlüklerine dokunmayın. Seyahat etmeyi bu kadar seven başka bir burç yoktur çok net! Eğer bir yay ile beraberseniz valiziniz her daim hazır olmalıdır. Ayrıca saçınız makyajınız da..

Mücadeleci ve maceraperest yayları etkilemek istiyorsanız öncelikle dürüst olun duygularınızı dile getirmekten korkmayın. Onun enerjisine ayak uydurabileceğinizi ona kanıtlayın. Meraklı araştırmacı ve orjiinal olun.

Mizaha önem verdikleri için ince bir espri anlayışına sahip kadınlara bayılırlar. Meraklı yapıları cinsel konularda da geçerlidir. Bir yayın önüne her şeyi tek seferde sermeyin. Zamanla sizi keşfediyor olmak ona daha iyi gelecektir. Maddiyata değil maneviyata önem verdiğinizi dile getirin. Size alacağı hediyelerin bu yönde olması gerektiğini vurgularsanız onları bir kez daha fethetmiş olursunuz. Gelelim çok gezen ve çok bilen yaylara..

+ Brad Pitt

+ Cem Adrian

+ Haluk Levent

+ Patrick Flueger

+ Soner Sarikabadayı

+ Orlando Brown

Yay Burcu Kadını

Fedakar iyimser ve neşeli yay kadınları her daim huzurludur ve yanındaki insalara da huzur verir. Özgürlüklerine fazla düşkünlerdir ve değişik bir tatil anlayışları vardır. Kamp tatili, rafting veya tropikal bir ada tam onlara göredir.

Yay burcu kadınını etkilemek istiyorsanız sıradan olmamalısınız. Kurallardan nefret ederler. Enerjik merhametli ve yaşama pozitif bakan bir erkeğe hayır diyemezler. Huzursuz ve kaos dolu ortamlar onlara göre değildir. Bu yüzden kavgayı bir kenara bırakmalısınız.

Yay kadınları renkli yaşam tarzlarını yatak odalarına da taşırlar. Şaşırmaya hazır olun ve bizce bir vitamin takviyesi alın. Ev ortamını sevmez sürekli dışarıda olmak isterler. Yorulmak nedir

bilmeyen yay kadınına ayak uydururum ve onu mutlu ederim diyen erkekler buyursun gelsin. Ünlü yay kadınlara bir bakalım bakalım kimler varmış..

+ Amy Lee

+ Azra Akın

+ Britney Spears

+ Christina Aguilera

+ Fatma Girik

+ Lucy Liu

+ Müge Anlı

Oğlak BURCU(22 ARALIK – 20 OCAK)

Elementi: Toprak

Niteliği: Öncü

Gezegeni: Satürn

Rengi: Kahverengi, siyah

Taşı: Ametist

Günü: Cumartesi

Oğlak burcu özellikleri:

Ciddi, soğukkanlı, gereğinde mesafeli, planlı, organize, disiplinli, iş ve kariyer odaklıdır.

Oğlak Burcu Erkeği

Çalışkan oluşuyla bilinen en belirgin burç kesinlikle oğlaktır. Güvenilir ve dürüsttürler bu yüzden çalışmaktan sosyalleşemese bile her daim oğlaklar sevilir. Ancak ikili ilişkilerde onları çözmek biraz zordur çünkü ketumdurlar.

İşinde başarılı ciddi ve abartıdan uzak kadınları hemen farkederler. İş hayatlarına bir mola verip kendilerini bu kadınlara fark ettirmek isterler.

Gururları için yaşarlar ve eşleriyle de her daim gurur duymak isterler. Ayakları yere sağlam basan bir kadının çekiciliğini hiç bir şeye değişmezler.

Uçuk kaçık giyinen hafif kadınlara tahammül edemezler.

Oğlak erkekleri cinsellikte tutucu ve gelenekselcidir. Tabi ki romantizm onlara göre değildir. Onları en çok siyah ve kahve tonları renkler etkiler.

Her konuda rahatlıkla konuşmak saatlerce sohbet etmek isterler kısacası az konuşan kadınları biraz zorlayabilirler. Şimdi oğlak erkeklerine bir göz atalım..

+ Mustafa Sandal

+ Barış Manço

+ Bradley Cooper

+ Ceza

+ Jude Law

+ Erkan Petekkaya

Oğlak Burcu Kadını

Mantık aşkın önüne sadece oğlakta geçer.. Oğlak kadınları da tıpkı erkekleri gibi gelecek planlarında boğulur gider. Hep bir hesap hep bir matematik döner zihinlerinde. Güçlü,çalışkan bazende melankoliktir.

Oğlak kadınlarını etkilemek isteyen erkeklerin öncelikle sağlam bir kariyeri olmalıdır. Sizden önce etiketleriniz ile ilgilenirler. Mükemmelliyetçi ve geleneksel oğlak kadınları bir erkeğin her zaman gelecek planlarında olmak ister ve ona vadedeceğiniz hayatı sürekli sorgular. Sözünün eri hanımlar oldukları için bir oğlak kadınına asla yalan söylemeyin çünkü onu sonsuza kadar kaybedersiniz!

Tek gecelik ilişkilerden kaçınır ve hayatındaki insanla bir düzen içerisinde cinsellik yaşar. Karşı tarafı ne başkasına muhtaç bırakır ne de cinsellikle sıkar. Her şey kararında olmalıdır. Tabi ki oğlaklar için en sadık burçta denilebilir. Aynı sadakati gösterdiğiniz takdirde unutulmaz bir birlikteliğe yelken açarsınız ve hayatınız bir anda düzene girer. Oğlak kadınlarına bir bakalım..

+ Çağla Şikel

+ Naya Rivera

+ Sienna Miller

+ Zara

+ Özgü Namal

+ Lauren Cohen

+ Seda Sayan

KOVA BURCU(21 OCAK – 18 ŞUBAT)

Elementi: Hava

Niteliği: Sabit

Gezegeni: Satürn

Rengi: Mavi yeşil

Taşı: Akuamarin

Günü: Cumartesi

Kova burcu özellikleri:

Arkadaş ve dost canlısı, sosyal, yenilikçi, sıradışı, marjinaldir.

Kova Burcu Erkeği

Yerinde duramayan, çalışkan ve dürüst kova erkekleri müthiş espri yetenekleriyle kalbinizi fethetti değil mi?

Sizde onun kalbini fethetmek istiyorsanız önce onunla arkadaş olmalısınız sevgili hanımlar. Çünkü bu erkekler işlerini aceleye getirmekten hoşlanmaz. Hayatlarına alacakları kadını enine boyuna tartmak ister. Arkadaş ortamındaki ağır başlı, kolay lokma olmadığınızı belirten tavırlarınız bu erkeği etkilemek için ideal bir taktik olacaktır.

Sürprizlere açıktır ve değişiklik sever.

Kovalar hava grubu olduğu için özgürlükleri onlar için değerlidir. OnlarI tanıdıkça sizleri de özgür bıraktığını zaten göreceksiniz.

Bir kova için cinsellik önemlidir ancak sakın ola ki bu konuda da aceleci davranmayın kaybedersiniz. Doğru zamanı bekleyip biraz gizemli davrandıktan sonra kendinizi onun kollarında müthiş bir güvende bulmaya hazır olun. Ünlü kova beylerimize bir göz atalım..

+ İbrahim Çelikkol

+ Emre Aydın

+ John Hurt

+ Mazhar Alanson

+ Tuncel Kurtiz

+ Justin Timberlake

+ Christiano Ronaldo

Kova Burcu kadını

İnatçı ve sabit kova kadınlarının çenesi asla durmaz. Başına buyruk kova kadınları her an her yerden çıkabilir. Onu eve hapsetmek imkansızdır.

Birlikte olacağı erkekle aynı hayat görüşüne sahip olmak aynı takımı tutmak hatta aynı partiye oy vermek kova burcu kadınının istekleri arasındadır. O tam bir ruh eşi arayışındadır. Tartışmalardan hoşlanmaz. Cinsellik bir kova için çok önemli değildir. Öncelikleri farklıdır ve zihinsel olarak anlaştığı erkekle fiziksel olarak zaten anlaşılacağını düşünür.

Bir kova kadınına etkileyici bir hediye arıyorsanız kesinlikle elektronik ve son teknoloji bir hediye almalısınız.

İlişkiye bir ad koymak isterseniz kaybedersiniz. Kova kadını ne kadar özgür olursa o kadar sevecektir sizi ve tabi ki mutlu edecektir. Çünkü her konuda yeniliklere açık araştırmacı kovalarla sıkılmak mümkün değildir.

Kova ünlülerimize bakacak olursak..

+ Shakira

+ Sedef Avcı

+ Candan Erçetin

+ Nazan Öncel

+ Paris Hilton

+ Belçim Bilgin Erdoğan

+ Aysel Gürel

BALIK BURCU(19 ŞUBAT – 20 MART )

Elementi: Su

Niteliği: Değişken

Gezegeni: Jüpiter

Rengi: Beyaz, lavanta

Taşı: Ay taşı

Günü: Perşembe

Balık burcu özellikleri:

Hassas, duyarlı, Sempatik, vicdanlı, duyarlı, sanatsal, hayırsever, yardımsever, kolay etkilenendir.

Balık Burcu Erkeği

Kibar, centilmen ve duygusal.

Tam hayalimizdeki erkek değil mi? Bir de üstüne sadakati eklersek tam anlamıyla balık burcu erkeğini tanımlamış oluruz aslında. Balık Zodyaktaki son burçtur. Bu yüzden diğer tüm burçların ana özelliklerini kısmen karakterinde barındırır.

Bir balık erkeğini etkilemek istiyorsanız doğal davranın. Yapay kadınlar onlara göre değildir. Ancak sakın ola mış gibi yapmayın. 6.hisleri çok kuvvetlidir. Bir balık erkeğini hayallerinden yakalamalısınız. Önce dinlemeli sonra o hayallere kendinizi dahil etmelisiniz. Romantizm ve aşkın ardından cinsellik gelir. Ayrıca ağzınızdan çıkanı kulağınızın duyması gerekir çünkü hiç umulmadık esprilerinize alınabilir. Her koşulda yanında olduğunuzu ona hissettirip gerekli güveni sağladıktan sonra hayatınızın aşkını yaşayıp nikah masasına doğru yürümeye hazır olun.

Ünlülerimiz..

+ Bruce Willis

+ Hüsnü Şenlendirici

+ Bugra Gülsoy

+ Daniel Craig

+ Emre Kinay

+ Engin Hepileri

Balık Burcu Kadını

Hayal güçleri oldukça kuvvetli duygusal Balık kadınlarımızın yüzleri umarız en yakın zamanda güler. Çünkü onlar ne olursa olsun gerçek aşkı aramaktan vazgeçmeyecektir. Romantizm severler ve hiç kimseyi bilerek kırmazlar.

Erkek arkadaşlarıyla sosyalleşmek isterler. Sinema tiyatro minik bir hafta sonu tatili duygusal balıklar için aşık olmaya yetecektir. Manevi değerleri olan hediyeleri severler. Bir resim çerçevesi içinde ikinizin resmi bir balık kadının başını döndürebilir.

Cinsellik konusuna gelirsek balıklar aşık oldukları kişilerle bu deneyimi yaşarlar. Aşırı duygusal oluşları monoton bir cinsellik aklınıza getirmesin. Sizi bu konuda şaşırtabilirler. Ve sizi doyuma ulaştırmak için çaba sarfeder. Balık burcu ünlülerine şöyle bir bakalım.

+ Beren Saat

+ Eva Longoria

+ Rihanna

+ Gülse Birsel

+ Lily Collins

+ Burcu Kara

+ Nebahat Çehre

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz